Zakázková výroba krok za krokem …

Představy, sny, koncept a vizualizace

Pokud jste se dostali až sem, tak si rád vyslechnu Vaše představy a sny. Podle nich vytvořím hrubý koncept a nacenění. Pokud se Vám bude daný koncept líbit můžeme se pustit do přesnějšího návrhu. Zakázkový výroba je dražší a delší na přípravu. Jelikož pracuji s masivem tak vše chce svůj čas. 

Finální nabídka, objednávka, zálohová faktura

​Jelikož se sny a představy můžou v průběhu vyvíjet, finální nabídku připravím až po odsouhlasení konečného návrhu. Každá objednávka je jedinečná. Ve většině objednávek vystavuji zálohovou fakturu, která pokrývá nejnutnější náklady. 

Samotná výroba

Připravte se na to, že zakázková výroba trvá podle vytíženosti a složitosti konečnému produktu. Termín dodání jsme si přibližně upřesnili v přípravných fázích. V této fázi berte na vědomí, že zásahy do výroby jsou možné minimální spíše žádné. V průběhu výroby se budu snažit zasílat fotografie samotné výroby.

Příprava na předání výrobku

V této fázi probíhá příprava na předání / instalaci výrobku. Při předání si podepíšeme předávací protokol a dořešíme účetní věci. Je možná platba v hotovosti nebo převodem. Budu rád pokud se o mne zmíníte u Vašich známých a kamarádů.