Na této stránce naleznete informace k pořádanému kurzu ve Fajne dílně Ostrava na výrobu servírovacího prkénka s epoxidem.

 

Jedná se o několikadenní kurz kdy na konci kurzu si odnesete nejenom krásné, ale i funkční servírovací prkénko z epoxidu.

  Rozměr prkénka cca 60 x 30 x 2,5cm

První setkání: Výroba formy a první zalití – cca 2-4 hodiny podle počtu účastníků. Začátek od 15.hodiny (sraz na dílně od 14:45)

Na začátku proběhne bezpečnostní instruktáž a seznámení se stroji. Nezapomeňte si vzít pracovní oblečení. Budeme pracovat s tmely i epoxidem. V průběhu kurzu si budeme povídat o epoxidech jejich nástrahách co se může pokazit a jak se tomu ideálně vyvarovat. Proč používám dražší epoxid když jiný je třeba za polovinu ceny.

Jedná se o úvod pro ty kteří si chtějí vyzkoušet a vychytat nástrahy a práci s epoxidem – je to ideální příprava pro větší projekty (konferenční stoly, jídelní stoly apod.) Na Youtubu to vypadá pěkně a jednoduše, ale praxe je mnohdy jiná.

Vyrobit si můžete různé vzhledy prkének. Například Průhledné s kávovými zrnky – pokud budete chtít zalít něco jiného nebráním se abyste si donesli vlastní materiál  (nábojnice, ozubené kolečka ….) prosím zavolejte mi na tel.: 602 534 153 – prokonzultujeme možnosti. 

Další z možných vzhledů výrobku bude stvořen pomocí barevných prášků. Na výběr bude z celé barevné škály. Na místě si vyberete svůj odstín.

Další setkání: Podle potřeby se domluvíme na dalším setkání, jelikož si můžete vybrat z několika druhů prkének kdy každé z nich má jiný postup výroby.

Maximální počet účastníků  kurzu: 4 osoby
Minimální počet účastníků pro otevření kurzu: 1 osoba

Kurzy jsou vyhlašované průběžně. Sledovat je můžete na FCB stránce. Staňte se mým fanouškem.

Aktuální cena kurzu na Eshopu LukAshWoodesign

Pokud máte zájem o individuální kurz pro více lidí, prosím zašlete poptávku na info@lukashwoodesign.cz 

I takto může vypadat prkénko vyrobené na kurzu: