Naučte se pracovat se dřevem jako profík

 

Pod rukama vám vzniká nové dílo. Možná téměř umělecké. Vaše manuální zručnost se ukazuje v plné míře. Tvoříte a doprovází vás vůně dřeva. Na začátku možná neforemný kus, po vaší práci se však promění v něco praktického. V něco, co se nebudete stydět používat v praktickém životě, ani jako moderní doplněk do bytu či domu.

Dřevo má smysl
Pro často používaný doplněk v kuchyni, jako je třeba prkénko, nemusíte běžet do nejbližšího obchodního domu. Můžete si své originální dílo vytvořit i vy. Ukážu Vám, jak na to. Na kurzu Fajne prkna se seznámíte se stroji, naučíte se, jak lepit, brousit a jak se dostat do finále a k dokončení originálního kousku do vaší kuchyně. Chcete moderní lampu? Jedinečný kousek, který krásně doplní každý interiér? Na kurzech Fajna lampa budete mít možnost si jednu takovou odnést domů a rozzářit tak vaši ložnici či obývák výjimečným dílem, které jste sami vytvořili. Zkrátka fajne a poctivá ruční práce.

Jak zaplatíte benefit?
1. Vytištěným poukazem, SMS potvrzením nebo náhledem poukazu v mobilním telefonu na základě objednávky z aplikace. Případný rozdíl můžete na místě doplatit v hotovosti. (Chybí vám body? Doplaťte rozdíl soukromou bankovní kartou a zaplaťte celou platbu rovnou a bez starostí.)
2. Kartou Benefit Plus. Není potřeba dělat objednávku předem v aplikaci. Stačí předložit kartu obchodníkovi a při platbě nad 500 Kč nadiktovat potvrzující kód, který vám přijde na mobilní telefon.

Ceník?

Aktuální ceník naleznete na této stránce.