Naučte se pracovat se dřevem jako profík

 

Pod rukama vám vzniká nové dílo. Možná téměř umělecké. Vaše manuální zručnost se ukazuje v plné míře. Tvoříte a doprovází vás vůně dřeva. Na začátku možná neforemný kus, po vaší práci se však promění v něco praktického. V něco, co se nebudete stydět používat v praktickém životě, ani jako moderní doplněk do bytu či domu.

Dřevo má smysl
Pro často používaný doplněk v kuchyni, jako je třeba prkénko, nemusíte běžet do nejbližšího obchodního domu. Můžete si své originální dílo vytvořit i vy. Ukážu Vám, jak na to. Na kurzu Fajne prkna se seznámíte se stroji, naučíte se, jak lepit, brousit a jak se dostat do finále a k dokončení originálního kousku do vaší kuchyně. Chcete moderní lampu? Jedinečný kousek, který krásně doplní každý interiér? Na kurzech Fajna lampa budete mít možnost si jednu takovou odnést domů a rozzářit tak vaši ložnici či obývák výjimečným dílem, které jste sami vytvořili. Zkrátka fajne a navíc poctivá ruční práce.

Jak zaplatíte benefit?
Vyberete si řemeslný kurz na Eshopu https://www.lukashwoodesign.cz/remeslne-kurzy-ostrava vytvořte si objednávku buď na určitý termín nebo si vyberte dárkový poukaz s platností 6měsíců. Po dokončení objednávky je ještě potřeba zaplatit. Naleznete mě v rámci aplikace cafeterie pod Dřevo má smysl nebo Práce se dřevem. Já si pak už vše spáruji a budu se těšit až se uvidíme na kurzu. 

Ceník?

Aktuální ceník naleznete na této stránce.