Řemeslné kurzy Ostrava

Zdravím Vás, na této stránce naleznete aktuální nabídku kurzů, které pořádám ve spolupráci s Fajnou dílnou Ostrava. Jedná se především o řemeslné kurzy, kde si vyrobíte nejenom krásný, ale i funkční výrobek. 

Aktuální ceník a volné termíny naleznete na Eshopu LukAshWoodesign

Můžete si vybrat jeden ze skupinových kurzů nebo si poptejte individuální kurz, kdy se budu věnovat jen a pouze Vám nebo Vaší skupině podle Vašich přání.

Individuální kurz Vám připravím na míru.

Adresa: Vítkovická 3366, 702 00 Vítkovice – Dolní oblast Vítkovic – sledujte směrové cedule umístěné v celém areálu DOV.

Vchod z boku budovy po schodišti nahoru na galerii viz foto.

Výroba Fajne lampy

Jedná se o jednodenní kurz kdy na konci si odnesete krásnou lampičku z Jasanu. Kurz probíhá v předem stanovené dny (Sobota nebo Neděle) od 14. hodiny. (sraz na dílně od 13:45)

Volné termíny

Aktualizace – od roku 2023 nový model s větší svítivostí

Fajne prkno - vícedruhové

Jedná se o třídenní kurz kdy na konci si odnesete krásné a funkční EndGrainové prkénko o velikosti cca 40x30x4cm. Kurz začíná v Sobotu od 14.hodiny (sraz na dílně od 13:45)

Volné termíny.

Fajne prkno - z Dubu

Jedná se o dvoudenní kurz kdy na konci si odnesete krásné a funkční EndGrainové prkénko z Dubu o velikosti cca 30x30x4cm. Kurz začíná v Neděli od 14.hodiny (sraz na dílně od 13:45)

Volné termíny.

Magnetická dřevěná lišta

Jedná se o jednodenní kurz kdy na konci si odnesete nástěnnou dřevěnou lištu pro osm nožů. Kurz začíná v Sobotu od 10.hodiny (sraz na dílně od 09:45)

Volné termíny.

Aktualizace – od roku 2023 dvojnásobný počet neodymových magnetů.

Nástěnné hodiny

Jedná se o jednodenní kurz na výrobu nástěnných hodin v kovové obruči o průměru 50cm. Kurz začíná v Neděli od 14.hodiny (sraz na dílně od 13:45)

Volné termíny.

Servírovací prkénko z epoxidu

Jedná se o několikadenní kurz na výrobu servírovacího prkénka s epoxidem. Projdeme si celý proces od výroby formy po samotný výrobek. Do prkénka si můžete zalít různé předměty po konzultaci nebo si zvolit z různých barevných metalických pigmentů.

Kurz na výrobu stojací lampy

Jedná se o 3-denní kurz kdy na konci kurzu si odnesete krásnou stylovou stojací lampu. Kurz začíná v Sobotu od 10.hodiny (sraz na dílně od 09:45) a pokračuje další dny.

Volné termíny.

Kurz na výrobu lampy z epoxidu

Jedná se o několikadenní kurz na výrobu lampy z epoxidu. Projdeme si celý proces od výroby formy po samotný výrobek. Do lampy si můžete zalít různé předměty po konzultaci nebo si zvolit z různých barevných variant